Kontakt Vestergaard Nustrup

 

Tlf: 7487 1260

Mail: salg@vestergaardnu.dk

Skolevej 9, Nustrup
6500 Vojens

CVR: 19430073

BEMÆRK VENLIGST:

Grundet situationen med Coronavirus er vi i nødberedskab. 

Den fysiske butik er lukket og lageret er kun åbent for afhentning af allerede bestilte varer.

Vær sød at have så lidt kontakt med personalet som muligt, så vi undgår smittefare.

På telefonen indtales venligst besked eller skriv istedet en mail og vi vil kontakte dig hurtigst muligt.

På forhånd tak!



Telefonerne er åbne i tidsrummet:                                                            
Man-tor: 8:00 - 16:00
Fredag:  8:00 - 14:00

Vores butik er åben:
Torsdag fra 09:00 - 13:00

Ferielukning annonceres på døren.

 

 




Salg

Salgschef/Direktør
Carsten Vestergaard

carsten@vestergaardnu.dk
+45 40 45 64 19

 

Salgssupport / administration
Morten Bendtsen

morten@vestergaardnu.dk
+45 74 87 12 60

 

Vestjylland+Fyn+Sjælland

Salgskonsulent
Carsten Vestergaard

carsten@vestergaardnu.dk
+45 40 45 64 19

 

Sønderjylland

Salgskonsulent
Steen Petersen

steen@vestergaardnu.dk
+45 23 45 23 42

 

Sjælland 

Salgskonsulent 
Lotte Thomsen

Lotte@vestergaardnu.dk          +45 23 93 12 60

 


Service

 

Servicechef
Rene Bendtsen

rene@vestergaardnu.dk
+45 23 93 10 57

 

Servicemontør - afløser
Heinrich Heidtmann

+45 24 24 17 65
 


 

 

Administration

Økonomi
Susanne Vestergaard

susanne@vestergaardnu.dk
+45 74 87 12 60

 

Support/administration
Tina Skov Andersen

tina@vestergaardnu.dk
+45 74 87 12 60

 

 

 

 

 
   

 


Lager/logistik

 

Lagermedarbejder
Kim Jensen

+45 74 87 12 60