Kontakt Vestergaard Nustrup

 

Tlf: 7487 1260

Mail: salg@vestergaardnu.dk

Skolevej 9, Nustrup
6500 Vojens

CVR: 19430073

 

BEMÆRK VENLIGST: 

Den fysiske butik er lukket.

Lageret er kun åbent for afhentning af allerede bestilte varer. Varerne kan bestilles på hjemmesiden, hvor man kan vælge mellem at få ordren sendt eller selv afhente. Vælger du at afhente din ordre, vil du få besked fra os, når den står klar.

På forhånd tak!



Telefonerne er åbne i tidsrummet:                                                            
Man-tor: 8:00 - 16:00
Fredag:  8:00 - 14:00

Vores butik er lukket (1/7-2020)

 

 

 




Salg

Salgschef/Direktør
Carsten Vestergaard

carsten@vestergaardnu.dk
+45 40 45 64 19

 

Salgssupport / administration
Morten Bendtsen

morten@vestergaardnu.dk
+45 74 87 12 60

 

Vestjylland+Fyn+Sjælland

Salgskonsulent
Carsten Vestergaard

carsten@vestergaardnu.dk
+45 40 45 64 19

 

Sønderjylland

Salgskonsulent
Steen Petersen

steen@vestergaardnu.dk
+45 23 45 23 42

 

Sjælland 

Salgskonsulent 
Lotte Thomsen

Lotte@vestergaardnu.dk          +45 23 93 12 60

 


Service

 

Servicechef
Rene Bendtsen

rene@vestergaardnu.dk
+45 23 93 10 57

 

Servicemontør - afløser
Heinrich Heidtmann

+45 24 24 17 65
 


 

 

Administration

Økonomi
Susanne Vestergaard

susanne@vestergaardnu.dk
+45 74 87 12 60

 

Support/administration
Tina Skov Andersen

tina@vestergaardnu.dk
+45 74 87 12 60

 

 

 

 

 
   

 


Lager/logistik

 

Lagermedarbejder
Kim Jensen

+45 74 87 12 60